Drugi Wywiad dla audycji radiowej “Czas na nas” w Radio Katowice

3 stycznia 2018r uczennice klasy 2e biorące udział w działaniach związanych z realizacją projektu Erasmus+ udzieliły wywiadu dla audycji radiowej “Czas na nas” nadawanej w Radio Katowice w każdą środę o 19.15  na 102.2FM.

Rozmowę prowadziła Natalia Wrocławska z klasy 3d – współprowadząca audycję.

Tematyka rozmowy była ścisłe związana z działaniami w jakich uczniowie klas drugich, w szczególności klas humanistycznych, biorą udział. Koordynatorki programu  – Pani  prof. Katarzyna Trajdos przypomniała jakie są cele projektu a Pani. prof. Lucyna Pawłowska opowiedziała o zbliżającej się wizycie nauczycieli z Włoch i Rumuni w Polsce oraz o planowanym wyjeździe uczniów do Włoch w maju 2018r. Uczennice klasy 2e opowiedziały o pracy metodą projektu jaki realizują w swojej klasie, o przygotowaniach ciekawostek matematycznych w formie prezentacji multimedialnej oraz o przygotowaniu jednego z zagadnień matematycznych z podstawy programowej w języku angielskim w formie plakatu.

Po wywiadzie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące wypełnienia ankiety rekrutacyjnej do krótkoterminowego wyjazdu uczniów.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s